SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

18.11.2016 Konkurs "Życzenia świąteczne dla Polonii" RODM Warszawa zaprasza

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie multimedialnym „Życzenia Świąteczne dla Polonii“.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. Pragniemy w ich przeddzień rozesłać za pośrednictwem organizacji polonijnych na świecie, portali społecznościowych, list mailingowych atrakcyjnie przygotowane życzenia świąteczne adresowane do młodych Polaków żyjących poza Krajem.

Prace konkursowe (autorskie życzenia świąteczne) w postaci plików graficznych (.jpg, .tif) wykonane dowolnymi technikami cyfrowymi, jak i skany prac wykonanych metodami analogowymi oraz linki do filmów zawieszonych na kanałach ogólnodostępnych (YouTube, Vimeo) można będzie przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie już od 22 listopada.

Nagrody w konkursie: I miejsce - tablet Apple iPad mini, trzy wyróżnienia - aparaty fotograficzne Canon Powershot SX600HS.

Więcej informacji na temat konkursu, w tym jego regulamin, dostępnych będzie na naszej stronie internetowej już 22 listopada.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!