SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

30.09.2016 "Wartościowy przywódca" - Warsztaty realizowane w ramach projektu "Twarze dialogu – ks. Jan Zieja" RODM Warszawa poleca

W październiku br. Centrum Myśli Jana Pawła II przygotowuje Jubileusz ks. Jana Ziei zatytułowany „Twarze dialogu – ks. Jan Zieja”. W związku z tym zaplanowany jest szereg wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturowym i popularno-naukowym, m.in. koncert jubileuszowy, wystawa oraz mapping na Kościele Sióstr Wizytek.

Ważnym celem Jubileuszu jest przybliżanie tej niezwykłej postaci ks. Jana Ziei szerokiemu gronu odbiorców. W związku z tym Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach „Wartościowy przywódca”. Program warsztatów został opracowany ze szczególną starannością. Zakłada poznanie ks. Ziei jako autorytetu czasów, w których żył, by następnie, na jego przykładzie i przy wsparciu nowoczesnych metod edukacyjnych kształtować postawy społeczne ludzi, wzbudzać w nich poczucie odpowiedzialności za otaczający świat i uczyć dialogu z drugim człowiekiem.

Zajęcia odbędą się w dniach 14 i 15 października 2016

Zgłoszenia proszę kierować do dnia 26.09.2016 na adres jslowinska@centrumjp2.pl 
Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania pod numerem telefonu 606 726 894.