SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

20.11.2017 WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
I WYPŁYŃ W REJS DOOKOŁA ŚWIATA NA DARZE MŁODZIEŻY!
RODM Warszawa poleca

W maju 2018 jeden z najpiękniejszych żaglowców Polski – "Dar Młodzieży" rozpocznie rejs dookoła świata. Statek zabierze ze sobą na pokład ponad setkę młodych ludzi, którzy kochają morze i chcą stać się częścią tej wielkiej przygody. Ty też możesz tam być!


OTWARTY KONSURS DLA MŁODZIEŻY AKADEMICKIEJ


22 listopada wystartował konkurs Rejs Niepodległości, który jest dla młodych ludzi szansą do zaprezentowania się w roli Młodych Ambasadorów. Młodzież ma za zadanie umieścić na portalu Facebook krótki filmik bądź zdjęcie poprzez aplikację konkursową.

Uczestnicy konkursu https://apps.facebook.com/rejs-niepodleglosci/ - po przejściu dwóch etapów konkursu w nagrodę popłyną Darem Młodzieży w rejs dookoła świata, na jednej z 6 podmian . Jest to wydarzenie, które może stać się życiową przygodą dla każdego młodego człowieka. Tym bardziej, że wszelkie koszty są pokrywane przez organizatorów.

Celem konkursu jest wyłonienie laureatów, którzy w nagrodę popłyną żaglowcem "Dar Młodzieży" na jednym z odcinków dookoła świata oraz będą mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu z Papieżem Franciszkiem podczas 34. Światowych Dni Młodzieży w Panamie w dniach 22-27 stycznia 2019 r.


Konkurs jest przeznaczony dla uczniów / studentów w wieku 18-26 lat.

Zgłoszenia są przyjmowane do 3 stycznia 2018r.


CO DALEJ?


Internauci głosują na wybrane zdjęcie lub film, a o zakwalifikowaniu do II etapu decyduje ilość głosów uzyskana do godziny 23.59 7 stycznia 2018 roku.

Drugi etap konkursu to test wiedzy z zakresu historii działań niepodległościowych od Powstania Kościuszkowskiego do odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 r., podstaw wiedzy żeglarskiej oraz tematu morze w Biblii.


Inauguracja Rejsu Niepodległości


3 maja 2018 roku na Bulwarach Wiślanych w Krakowie nastąpi oficjalna inauguracja Rejsu Niepodległości podczas, której odbędzie się premiera prezentacji multimedialnej.

Rejs na "Darze Młodzieży" zakończy się podczas 34. Światowych Dni Młodzieży w Panamie w dniach 22-27 stycznia 2019 r. Każdy uczestnik popłynie żaglowcem  na jednym z odcinków dookoła świata oraz będzie miał możliwość uczestnictwa w spotkaniu z Papieżem Franciszkiem.Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na fanpage:
WWW.FACEBOOK.COM/REJSNIEPODLEGLOSCI