SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

7.06.2018 Mazowsze na targach China Homelife Poland 2018 Inicjatywy międzynarodowe

Trwa VII edycja targów China Homelife Show i China Machinex w Nadarzynie. To największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej skupiające wystawców i dystrybutorów towarów chińskich. Gospodarzem imprezy jest Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Mazowsze również prezentuje swój potencjał.

Na targach China Homelife Show w tym roku prezentuje się ponad 1600 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż, jak elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki. Forum China Machinex skupi się na sektorze przemysłowym – wystawcy oferują swoje najlepsze produkty z obszaru elektryczności, nowej energii, maszyn, sprzętu i narzędzi.

Mazowiecki akcent

Podobnie jak w latach ubiegłych, targi objęte są patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, przy aktywnym udziale samorządu województwa w programie wydarzenia, również w wymiarze merytorycznym – Kongresie Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej. Stanowisko Mazowsza, promujące walory kulturowe, turystyczne i gospodarcze województwa, cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Na stoisku zorganizowano również pokaz carvingu – tajskiej sztuki tworzenia rzeźb z warzyw i owoców. Akcent kulturowy regionu podkreśla obecność artystów Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego.Źródło:
https://www.mazovia.pl/aktualnosci/art,6562,mazowsze-na-targach-china-homelife-poland-2018.html