SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

12.01.2017 spotkanie z Panem Ambasadorem Marcinem Nawrotem na temat naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną RODM Warszawa zaprasza

RODM Warszawa wraz z Forum Młodych Dyplomatów zaprasza na spotkanie z Panem Ambasadorem Marcinem Nawrotem, Naczelnikiem Wydziału Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, na temat naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną.

Akademia Dyplomatyczna MSZ przygotowuje i realizuje strategię szkoleniową Ministerstwa Spraw Zagranicznych. We współpracy z Biurem Spraw Osobowych, Akademia wspiera rozwój zawodowy pracowników MSZ oraz koordynuje ich udział w szkoleniach, stażach i innych formach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w kraju i za granicą. Akademia organizuje i przeprowadza konkurs na aplikację dyplomatyczno-konsularną, a następnie realizuje program aplikacji oraz przygotowuje egzamin dyplomatyczno-konsularny.

W związku z naborem na aplikację dyplomatyczno-konsularną zapraszamy na spotkanie, podczas którego studenci i absolwenci dowiedzą się w jaki sposób aplikować do Akademii, jakie dokumenty należy złożyć i jak przygotować się do egzaminów wstępnych. Spotkanie to będzie cenne nie tylko dla studentów kończących studia magisterskie, ale również dla studentów niższych lat, którzy będą mieli okazję dowiedzieć się, w jakim kierunku powinno zmierzać ich dalsze kształcenie, jeżeli byliby zainteresowani pracą w służbie dyplomatycznej.


Obowiązują zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUfyrPwQQsT1b0W-O9rII7cW-LjQsXd1lJx3nhIYqGJlSLKA/viewformSpotkanie z amb. Marcinem Nawrotem
na temat naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną MSZ

13.03.2017 godz. 9.00 (tak, rano)
Ul. Oleandrów 6 WarszawaWięcej na: https://www.facebook.com/events/2080837352144759/